Mikroregion Jizerské podhůří. Spojení tří obcí Mníšek, Krásná studánka a Oldřichov v Hájích v okrese Liberec. Inzerce, služby, ubytování, sport a zábava.

Jizerské podhůří

  Služby   Sport   Kultura   Turistika   Fotogalerie   Kontakt  (03.03.2009)Událost v partnerském městě GOZDNICAZobrazení v aktuálním okně

V partnerském městečku Gozdnica se ve dnech 22. až 24. srpna 2008 konala slavnost „Dny Gozdnice". K bohatému společenskému a sportovnímu programu patřila i sobotní oficiální část oslav , na kterou byli pozváni starostové obcí a zástupci Sboru dobrovolných hasičů mikroregionu.
Součástí této části programu bylo slavnostní odhalení desky připomínající uzavření partnerství. V prostoru nádvoří Městského úřadu v Gozdnicí pronesly své krátké projevy představitelé
partnerských obcí (starosta německé obce ....., starosta města Gozdnica a předseda Mikroregionu Jizerské podhůří).
Po tomto slavnostním aktu se vydal průvod za doprovodu dechové kapely do kostela, kde proběhla bohoslužba jak v polském jazyce, tak v německém a českém jazyce. V podvečer sobotního dne proběhly v areálu sportovního stadionu mezinárodní ukázky dovedností hasičských sborů, ve kterých si naši zástupci vedli velice dobře.
Tisk článku
Tisk článku