Sport

Jizerské podhůří   Služby  

Sport

  Kultura   Turistika   Fotogalerie   Kontakt  


(13.09.2013)Zájmové aktivity v obci Oldřichov v HájíchZobrazení v aktuálním okně

Každý čtvrtek hrajeme volejbal
Výprava Klubíku na Skalní hrad

Více >>


(09.10.2012)Tenisový klub MníšekZobrazení v aktuálním okně

Mezi občany Mníšku je ve velké oblibě tenis. Tenisový klub pořádá různé turnaje pro dospělé i pro děti. Po léta neměli vhodné zázemí, kde by se mohli scházet, převlékat, občerstvit i pobavit.
Více >>


(09.10.2012)IN-LINE DRÁHA OLDŘICHOV V HÁJÍCHZobrazení v aktuálním okně

Obec Oldřichov v Hájích je podhorskou obcí Jizerských hor, jejíž původ sahá do 14. století. V okolí obce se rozkládá rezervace Jizerskohorské bučiny s naučnou stezkou Oldřichovské háje a skály a dominantou obce Oldřichovským Špičákem (724 m). Za účelem rozšíření nabídky o volnočasové sportovní vyžití připravila Obec Oldřichov v Hájích a za finanční podpory programu „Akce financované z rozhodnutí Poslanecké sněmovny Parlamentu a vlády ČR“ realizovala úpravu části stávající cyklostezky na „IN-LINE DRÁHU OLDŘICHOV V HÁJÍCH“. Stavba byla ke dni 30.9. 2009 předána do užívání široké veřejnosti.
Více >>


(04.07.2007)Golfové hřiště - FojtkaZobrazení v aktuálním okně

Golfový klub pod názvem Ypsilon Golf Resort Liberec. Golfové hřiště Ypsilon leží v nadmořské výšce 420 – 470 n.m. a je umístěno do [[krásné]] přírody bez civilizačního ruchu nedaleko přehradní nádrže Fojtka u Liberce.
Více >>


(06.04.2007)TJ Sokol Oldřichov v HájíchZobrazení v aktuálním okně

Sokol OvH je občanským sdružením, jehož hlavní náplní je podpora sportu a kulturních akcí v obci.
Více >>