Mikroregion Jizerské podhůří. Spojení tří obcí Mníšek, Krásná studánka a Oldřichov v Hájích v okrese Liberec. Inzerce, služby, ubytování, sport a zábava.

Jizerské podhůří

  Služby   Sport   Kultura   Turistika   Fotogalerie   Kontakt  (19.02.2013)Mapa běžeckých stop v Oldřichově v HájíchZobrazení v aktuálním okně

Informace o běžeckých trasách v Oldřichově v Hájích.
Zveme všechny rekreační i amatérské sportovce na naši nové běžecké tratě.

Stopy budou letos nepravidelně, dle sněhových podmínek tvořeny na loukách a po sezoně vyhodnotíme zda a případně s jakými změnami pokračovat v budoucích letech. Stopy budou zhotovovány sněžným skútrem se stopařem společností Jizerská ops.

Touto cestou bych chtěl poděkovat všem, kteří se na přípravě podíleli a to zejména majitelům dotčených pozemků, že umožnili používat své pozemky, a představitelům úřadů starostovi Oldřichova J. Tichému a řediteli CHKO-JH  J.Huškovi , že pomáhali najít řešení.
První letošní stopy se budou, dle dohody s ops provádět v pátek 18.1.2013 v odpoledních hodinách.

Po kliknutí na fotografii se zobrazí její detail.

Informace o úpravě bude zveřejněna na stránkách obce a jak je běžné na stránkách ops.

Z technických důvodů jsou běžecké stopy upravovány pouze pro klasické lyžování. Milovníci bruslení musí na Jizerskou magistrálu.

23.1. 2013  - Byla trať v celé délce projeta a stopy byly obnoveny.
  8.2. 2013 - pro nedostatek sněhu byly v pátek zhotoveny stopy pouze po Polednické silnici z Oldřichova na Jizerskou magistrálu.


Tisk článku
Tisk článku
x