Turistika#přehrada Bedřichov#přehrada Mlýnice

Jizerské podhůří   Služby   Sport   Kultura  

Turistika

  Fotogalerie   Kontakt  (24.08.2011)Ubytování v soukromí - SenohrábekZobrazení v aktuálním okně

V příjemném prostředí západní části Jizerských hor, jsou Vám i Vašim přátelům k dispozici 2 rekreační chalupy které se nacházejí v chráněné krajinné oblasti Jizerských hor v obci Oldřichov v Hájích.

Obec leží približne 12 km od Liberce a 8 km od Frýdlantu v Čechách v půvabné krajině, která nabízí svým návštevníkům výborné podmínky k letní i zimní rekreaci. Rekreační chalupy jsou ideálně položeny v centru Oldřichova v Hájích, jen několik metrů od restaurace, samoobsluhy a od zastávky jak autobusové tak železniční do Liberce, Frýdlantu v Čechách a Hejnic.

 Vhodné pro pobyty týdenní, víkendové nebo po dohodě i jinak dlouhé. Umožňujeme i pronájem celého objektu pro rodinné dovolené, školení, zájezdy, svatby, etc.


U chalup je vlastní parkoviště pro hosty. K dispozici je stolní tenis, zahradní posezení, ohnište, zahradní gril. V okolí je několik koupališt, (přehrada Fojtka, přehrada Mlýnice, koupaliště Krásná studánka) , v Liberci plavecký areál.


V okolí nabízí celá řadavýletů napr. návštěva Liberecké ZOO a Botanické zahrady, zámku Frýdlant a Lázně Libverda, Obřího sudu nebo vyjiždka do nedaleké Polska kde se nachází po ca. 1/2 hodiny jízdy autem přehrada Witka či přehrada Lesnianskie jezero nad kterým se vypíná nadherný zámek Czocha a po několika mála kilometrech přehrada Zlotniky. V tomto okolí jsou ke zhlédnutí i další zajímavé zámky a ruiny.

 

Kontaktní adresa:

Jaroslav Senohrábek
Oldřichov v Hájích č.p. 64

46331 pošta Chrastava


Telefon: ++42 (0) 724 971 232 nebo ++42 (0) 603 737 776
Email: senohr@centrum.cz

 

Více informací, fotografií a aktuální ceník:

URL: http://oldrichov.webpark.cz


Tisk článku
Tisk článku